Dzieci do naszego życia wnoszą radość i energię. Natomiast osoby starsze doświadczenie i pokorę. To niesamowite połączenie dzieci i osób starszych może przynieść zaskakujące rezultaty.

Królowa Elżbieta w obawie przed koronawirusem złamała etykietę

Wzajemna relacja tych obu grup społecznych wpływa na nich bardzo pozytywnie. Taki eksperyment postanowiono przeprowadzić w zachodniej części Seatle.

Działa tam jedyny w swoim rodzaju kampus zrzeszający przedszkolaki i seniorów. W imię powyższego rozpoczęła się walka ze stereotypami. Jak widać bardzo pozytywna.

W dzisiejszych czasach mamy zbytnią łatwość segregowania ludzi. Wydaje nam się, że osoby starsze nie potrzebują już tyle zainteresowania i troski. Otóż nic bardziej mylnego. W Zintegrowanym Centrum Edukacji w Seatle, każdego dnia podopieczni obu grup udowadniają, jak dużo potrafią wnieść w życie innych ludzi...

Popularne wiadomości teraz

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Dziewczyna karmiła bezpańskiego psa kiełbasą, a pies nie mógł powstrzymać łez

Stare fryzury gwiazd: Małgorzata Rozenek-Majdan w ogóle była brunetką! (FOTO)

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Aż pięć dni w tygodniu, dzieci i seniorzy mają możliwość spotkać się przy okazji wspólnych działań takich jak między innymi zajęcia z tańca, sztuki gotowania czy majsterkowania. Równie atrakcyjny jest zas zwykłych odwiedzin przeznaczonych na zabawę i rozmowy.

O tej niecodziennej akcji Evana Briggs absolwentka Uniwersytetu w Seatle postanowiła nakręcić film "Present Perfect". Twórczyni filmu z przyjemnością obserwowała zmiany, jakie zachodziły w starszych ludziach, gdy maluchy przekraczają próg Zintegrowanego Centrum Edukacji.

Rodzice maluchów z radością wyznają, że puszczają maluchy na zajęcia z seniorami bowiem mają od najmłodszych lat oswajać się z tematem starości. Codzienne obcowanie z seniorami uczy ich szacunku do starszych, a przede wszystkim jest to doskonała nauka życia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu