Małżeństwo trafiło do szpitala w regionie Marche we Włoszech z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19. Para przebywała na oddziale intensywnej terapii, więc małżonkowie byli przekonani, że złote gody, które niedługo mieli obchodzić spędzą osobno.
Jednak gdy o tej nowinie usłyszała pielęgniarka, opiekująca się parą seniorów, postanowiła ona, że zrobi co w jej mocy, by pomimo trudności, ten dzień był dla uroczej włoskiej pary wyjątkowy. Pielęgniarka Roberta Ferretti poprosiła więc o pomoc resztę zespołu medycznego i wspólnie zorganizowali dla małżonków możliwie jak naromantyczniejszą w tamtej chwili randkę.
 
Personel przesunął łóżka Sandry i Giancarlo na tyle blisko, by ci mogli trzymać się za ręce. Co więcej, personel medyczny zorganizował ucztującym także specjalny tort.

To był niesamowity moment, bardzo piękny. Te chwile same w sobie są nagrodą za poświęcenie, jakie włożyliśmy w tych dniach. – opowiadała Ferretti lokalnym mediom.

Pielęgniarka w rozmowie z prasą mówiła także o tym, jak ci państwo bardzo się o siebie nawzajem martwili: "Sandra dużo płakała, nie ze względu na siebie, martwiła się o swojego męża. On powtarzał, jak bardzo ją kocha. W powietrzu czuć było miłość, jakiej szuka się przez całe życie"

Popularne wiadomości teraz

Rafał Grabias wypowiedział się na temat rozstania z Gabrielem Sewerynem

Tragiczny finał morsowania. Zimowa aktywność ma smutny finał

10 faktów o Dagmarze Kaźmierskiej, których nie znacie

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Włoskie media donoszą, że urocza para dochodzi do zdrowia. Z tego faktu cieszą się także dzieci małżeństwa, którzy otrzymali ze święta rodziców pamiątkowe fotki, wykonane przez personel medyczny.  Są bardzo wdzięczni szpitalowi, że zrobili dla ich rodziców coś tak wyjątkowego: "Nasi rodzice urodzili się, aby być razem. Są małżeństwem starej daty, takim, jakich dzisiaj już nie ma."

Historia miłosna, która wzruszy nawet największego twardziela: Umarli trzymając się za ręce

To cudowne, że pomimo trudnej sytuacje na świecie, wciąż dzieją się historie, które sprawiają, że odzyskujemy nadzieję na lepsze jutro.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach