Jestem pewna, jak i wielu innych ludzi, że brzydkich kobiet nie istnieje! Wiele programów telewizyjnych za każdym razem udowadniają to. Istnieją nawet programy, które pomagają kobietom zmienić się z szarych myszek w prawdziwe piękności!

Są też styliści, którzy pomagają kobietom zamienić się w eleganckie panie. Wśród nich jest utalentowana wizażystka, stylistka, blogerka kosmetyczna na imie . Po jej makijażu wiele kobiet stało się bardziej pewnymi siebie i ich życiu zmieniło się na lepsze.

2-3 godziny pracy stylistki i wysokiej jakości kosmetyki czynią prawdziwe cuda. Nie możecie w to uwierzyć? W takim razie spójrzcie na pracę czarodziejki Goar i przekonajcie się w tym:

Popularne wiadomości teraz

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

10 letni chłopiec uciekł z domu prosto na komisariat

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Pewnego razu stylistka poszła do kina i poznała tam Irinę.

Irina stała przed drzwiami sali, aby sprawdzić ważność biletów do kina. Nie sposób było nie zauważyć tej kobiety, ponieważ ona cały czas uśmiechała się i żartowała z klientami.

Natomiast kobieta nie wyglądała na zadbaną: na jej twarzy było wiele zmarszczek, ona miała obrzęk pod oczami i niezbyt ładny kolor cery.

Słynna stylistka zaprosiła Irinę do eksperymentu. Goar powiedziała, że może zmienić 60-letnią kontrolerkę w hollywoodzką aktorkę. Kobieta zgodziła się na ten eksperyment.

Goar po raz kolejny udało się stworzyć w swoim studio urody coś pięknego i naprawdę niesamowitego. Irina nie mogła uwierzyć własnym oczom. Spójrzcie tylko na zdjęcie:

Jednak Goar miała jeszcze jeden oszałamiający obraz dla Iriny. Tym razem ona poprosiła kobieta założyć również perukę:

Niespodzianki na tym się nie skończyły, wizażystka powiedziała, że zrobi kobiecie jeszcze jedną metamorfozę, tylko przed tym kobieta będzie musiała pójść do dentysty. Bo piękny uśmiech to 50% sukcesu.

Po tym, jak Irina zrobiła zęby, stylistka postanowiła zmienić kolor jej włosów.

Kontroler Irina nie potrzebowała więcej peruki. Goar zrobiła właścicielce tego pięknego uśmiechu przewiewne loki i neutralny makijaż. Irina wygląda niesamowicie! Pełna wdzięku, lekka, piękna i bardzo charyzmatyczna!

Czy spodobał się wam makijaż wykonany przez ta słynną makijażystkę?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia