Oczywiście, o tym, czy zdradzamy w głównej mierze odpowiadają nasze cechy charakteru. Dlatego, na podstawie znaczeń poszczególnych imion, można wysunąć wniosek, które kobiety są bardziej skłonne do niewierności.

Mimo to, podejdź do poniższego zestawienia z dystansem i humorem.

KRYSTYNA

Kobiety o tym imieniu są pewnymi siebie kobietami, które "nie dają sobie w kaszę dmuchać". Dlatego, kiedy poczują zagrożenie lub mają chociaż przepuszczenie o tym, że ich partner może je zdradzać - nie czekają na jego pierwszy krok - same go robią, by potem nie czuć się rozczarowanym.

IWONA

Iwona jest w gorącej wodzie kąpana. Nigdy nie można za nią nadążyć. Lubi imprezować i spotykać się z ludźmi, dlatego pokusy związane ze zdradą zdarzają się jej często, zwłaszcza, że jest bardzo urokliwą kobietą. Niestety, często te szansy wykorzystuje.

AGNIESZKA

Agnieszki uwielbiają flirtować i kokietować. Nie lubią stabilizacji i trudno im wytrzymać długo z jednym partnerem. Po prostu szybko się nudzą, lubią zabawę i szybkie romanse. Dlatego lepiej, by kobiety o takim imieniu nie decydowały się na małżeństwo..

ANNA

Anie są bardzo kochliwe. Wystarczy jedna rozmowa, jeden gest, jeden uśmiech, by zauroczyć się jakimś mężczyzną, a znudzić się poprzednim. Od razu wtedy Anie marzą o ślubie i dzieciach z nowym mężczyzną, bez względu na to, czy znają się z nim tydzień czy dzień.. Działają pochopnie, przez co potem mogą bardzo żałować swoich decyzji.

Popularne wiadomości teraz

Poznajecie to małżeństwo? Sławna para obchodzi w tym roku 36-lecie małżeństwa

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła

Tragiczny finał morsowania. Zimowa aktywność ma smutny finał

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

EWA

Ewę trudno zadowolić. Jest tak wymagająca, że żaden chyba mężczyzna nie jest w stanie sprostać jej wymaganiom. Jednak Ewy marzą o wielkiej miłosci, dlatego wciąż próbują, eksperymentują i wciąż mają nadzieję, że tym razem - nowo poznany mężczyzna będzie tym jedynym, bez względu na to, że obecnemu partnerowi niczego nie brakuje.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach